Twickenham hostil Argentínu v Austrálii zápas Ragby Championship

Twickenham uskutoční test zápasov v Ragby Championship medzi Argentínou a Austráliou v priebehu tohto roka.

Organizátor turnaja Sanzaar potvrdil sobotu 8. októbra ako dátum stretnutia, ktoré urobí históriu ako prvú Majstrovstvá v Ragby majstrovstvá sa hrajú mimo niektorého zo súťažiacich krajín – Austrálie, Argentíny, Nového Zélandu a Južnej Afriky.Austrália Adam Ashley-Cooper vidí Argentínu s hat-trikom Čítajte viac

Hra, ktorá sa počíta ako Domáce zariadenie pre Argentínu, uzavrie tohtoročnú súťaž, ktorá sa začne 20. augusta a zahŕňa aj miesta ako Sydney, Wellington, Buenos Aires a Brisbane. To znamená, že Argentína a Austrália sa vrátia späť na Twickenham Takmer rok po tom, čo sa Bet365 stretli na rovnakej pôde v semifinále Svetového pohára, ktorý Wallabies vyhral 29-15.

Generálny riaditeľ spoločnosti Sanzaar Andy Marinos povedal: “Aj keď sme svedkami odvážneho A vzrušujúca značka ragby, ktorú hrávajú tímy na južnej pologuli Pravidelne, minuloročný Svetový pohár v Ragby a naozaj ukázal, že zručnosť a vkus ku zvyšku sveta. “Teraz sme nadšení oznámili, že dva z našich národných tímov, Argentína a Austrália, Sa vráti do Spojeného kráľovstva o 12 mesiacov neskôr, aby napadli, čo bude historická kapitola Ragby Championship. ”

Vstupenky, ktoré začínajú na 45 libier pre dospelých, prejdú na všeobecný predaj neskôr tento týždeň [Ian Ritchie, generálny riaditeľ Ragby Football Union, dodal: “Sme veľmi radi, že majstrovstvá v Ragby prichádzajú na Twickenham Stadium v ​​Bet365 bonus októbri, prvýkrát, keď sa v Anglicku hrá jeden z jeho zápasov.”

“Po víťazstve toľkých tímov a fanúšikov tu počas Svetového pohára v Ragby je fantastické, že môžeme opäť otvoriť naše dvere. Boli sme sa vyrovnali s vynikajúcou zhodou medzi týmito dvoma tímami vo Svetovom pohári v Ragby a som si istý, že to bude na jeseň ďalšie stretnutie s vysokým oktánom. ”

read more: www.sk.top10-bookies.com/bet365

Оценить этот пост

  • самый лучший букмекерская контора: