Inter Milán – Bologna FC 1:1

Inter Mediolan w domu z Bolonii, chociaż wyraźnie dominuje, ale trzy punkty dzisiaj, to nie wystarczyło. Pierwsza połowa była bardziej povedl goście, którzy nawet za sprawą napastnik destra bramkową przewagę, ale chwilę później wyrównał na końcowym 1: 1 chorwackiego Perisic.

Inter Mediolan siebie i dla dobrej gry i wyników dodanych Bet365 niedawno odzyskane. W dużej mierze zawdzięcza dla Maura Icardimu który pali ostre. Dziś rozpoczęła się wraz Perisic, Banega lub Candrevy. Szansę od pierwszej minuty dostał młodzik Miangue. Felsinea zakład na destra, Verdiego, Krejci lub Gastaldella z Džemailiho.

Bologna Inter grał bardzo zrównoważoną grę i od pierwszych minut pokazały wyraźnie, że nie będzie bronić tylko wynik losowania. Bramkarz Samir Handanovic musiał chyba częściej niż wyobrażał interweniować, bo jego obrońców na początku trochę zmatkovali. Bologna bardzo dobrze połączone i wkrótce doprowadziło. Kondogbia popełnił błąd i Bet365 stracił piłkę, która miała Taïder. Zauważył nabíhajícího Destra. Współpraca dwóch byłych graczy Interu świętowali sukces i Destro trafia dokładnie 1 – 0 dla Bolonii.

Zespół zaufania Interu nie pomogło rażące niepewności stoperské parę który grał. Inter starał się natychmiast reagować i musi pocisk Banega nie wyglądają źle. Dużo jest szczególnie aktywny gracz Ivan Perišić, który oprócz prowadzenia obrońców prędkości odbywają się duże Bet365 problemy częste strzały. Jego aktywność kapitalizowane na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy, gdy dostał podanie od Antonio Candreva i woleja posłał go po prostu poza zasięgiem bramkarza da Costa!

Po porównawczej Piękna bramka z Inter znów mocno zaprzyjaźniony aktywności, a następnie natychmiast w stanie osiągnąć ten sam obrót gracza. Tym razem rezerwowego bramkarza da Costa z jego rad i poszedł przedmuchać. Nawet przewyższał go jak gra kapitan Mauro Icardi, kto dostał karnego strzelać pierwszy, ale w końcu Bet365 znalazł się z piłką po prostu ostatniego postu. Cała pierwsza połowa zakończyła a dom nie miał wyboru, musiał polegać na swoich ofensywnych piłkarzy także w drugiej połowie.

Inter był bardziej aktywny zespół również po zmianie stron. First Ever Banega zwolniony nieprawidłowo, wówczas pola karnego do balonu Antonio Candreva dostał grunt strzał przestraszony bramkarz da Costa, który musiał interweniować. Inter na tym etapie meczu o Bet365 depchnął rywala. Najpierw trafił w poprzeczkę, a potem dwukrotnie niemal popchnął Mauro Icardi. Najpierw jednak piłka zakończyła się bramkarz i drugim dorážka prostu lizał w boczną siatkę – więcej informacji o Bet-at-home – www.bet-bonus-pl.com

Statystyki aktywności O mówić wyraźnie strzałów na bramkę – dziewięć po stronie Inter, jedynej strony Bolonii. Goście pociągnął również Bet365 narożniki, ale to było bardzo dokładne próby ucieczek. W dobrej pozycji strzeleckiej dostał karnego Verdiego, ale tylko upału najbliższego przeciwnika. Największe szanse w drugiej połowie nosił Andrea Ranocchia, który grał już całkiem dobrą grę. W piątym regulacji minut mógł udać się zdecydować, ale ostatecznie skończyło się na wykończenie tuż obok!